Finale

Programma Finale

*Dit programma is onder voorbehoud van wijzigingen. Houd de website daarom altijd goed in de gaten.

Woensdag 14 maart 2018
13.00 – 15.00 uur: Vertrek met de bus (zie schema hieronder)
16.00 – 18.00 uur: Aankomst Landal ’t Loo
17.30 – 18.30 uur: Diner in Landal ‘Loo voor Brabant, Caribbean, Drenthe, Flevoland, Friesland, Gelderland en Groningen
19.00 – 20.00 uur: Diner in Landal ‘Loo voor Limburg, Noord-Holland, Overijssel, Utrecht, Zeeland en Zuid-Holland

Donderdag 15 maart 2018
06.00 – 07.00 uur: Ontbijt in bungalow
07.15 uur: Verzamelen bij bussen
07.45 – 08.45 uur: Aankomst IJsselhallen, Zwolle
08.50 – 09.00 uur: Welkomstwoord en instructie bij podium
09.15 – 09.25 uur: Uitleg wedstrijdopdracht aan finalisten
09.25 – 09.30 uur: Lezen wedstrijdopdracht
09.30 – 14.30 uur: Finale
12.15 – 13.15 uur: Lunch begeleidende docenten in de IJsselbar
14.30 – 14.50 uur: Teamfoto podium
14.45 – 16.00 uur: LOB-programma Skills The Finals voor Skills Talents finalisten
16.45 uur: Zaal open voor prijsuitreiking
17.00 – 17.30 uur: Prijsuitreiking
17.30 uur: Vertrek met bus

Hieronder staat het busschema voor alle provincieteams. Per provincie zijn er soms meerdere opstapplaatsen. Kijk dus goed waar én hoe laat jullie worden verwacht.

ProvincieteamOpstapplaatsenAdresVertrektijd 14 maart 2018
Brabant BullsEindhovenSint Lucas: Torenallee 75, 5617 BB Eindhoven14.00 uur
Brabant BullsDen BoschTransferium Pettelaarspark, Pettelaarpark 59, 5216 PP ’s-Hertogenbosch14.30 uur
Drenthe DragonsErmErmerstrand, Steenbakkersweg 3, 7843 RM Erm16.00 uur
Flevoland FightersEmmeloordAeres Emmeloord, De Balkan 16, 8303 GZ Emmeloord15.00 uur
Fryslan VikingsHarlingenWaddenpromenade 5, 8861 NT Harlingen14.30 uur
Fryslan VikingsHeerenveenOSG Sevenwolden, Ds. Kingweg 8, 8446 KZ  Heerenveen15.15 uur
Gelderland GiantsGeldermalsenORS Lek en Linge, Laan van Leeuwenstein 2 4191 NB Geldermalsen13.30 uur
Gelderland GiantsOchtenMcDonalds, Cuneraweg 13, 4051 CE Ochten14.00 uur
Gelderland GiantsBarneveldMcDonalds, Zelderseweg 67, 3784 LN Terschuur14.45 uur
Gelderland GiantsApeldoornCarpoolplaats De Kar, Zutphensestraat 230, 7325 WV Apeldoorn15.15 uur
Groninger GrizzliesWinschotenCampus Winschoten, P.C. Hooftlaan 1, 9673 GS Winschoten13.45 uur
Groninger GrizzliesStadskanaalSportparklaan 5, 9502 CW Stadskanaal14.30 uur
Limburg LionsValkenburg aan de GeulStella Maris College, Keelstraat 1 6301XT Valkenburg aan de Geul12.40 uur
Limburg LionsSittard Achterzijde NS Station (Geerweg)13.15 uur
Limburg LionsVenloVVV-stadion De Koel (Kaldenkerkerweg 183)14.15 uur
Noord Holland KnightsCastricumClusius College, Oranjelaan 2a, 1901 TX Castricum13.45 uur
Noord Holland KnightsAmsterdamStation Duivendrecht14.30 uur
Noord Holland KnightsVerpleegtehuis Gooiers ErfVan Riebeeckweg 50, 1212 EM Hilversum15.15 uur
Overijssel All StarsAlmeloPolman Stadion, Stadionlaan 1, Almelo15.10 uur
Overijssel All StarsNijverdalNS Station (Stationsstraat/ Leo ten Brinkeweg)15.30 uur
Utrecht EaglesMijdrechtVeenlanden College, Diamant 9 3641 XR Mijdrecht14.00 uur
Utrecht EaglesNieuwegeinLaagraven 40, 3439 LK Nieuwegein14.40 uur
Utrecht EaglesVeenendaalCSV Veenendaal, Sportlaan 11- 13 3905 AD Veenendaal15.15 uur
Zeeland SharksMiddelburgNS Station, bushalte Kanaalweg12.50 uur
Zeeland SharksGoesStationsplein 2, 4461 HP Goes, Busparkeerplaatsen13.15 uur
Zuid Holland HawksMiddelharnisSchoolstraat 11, 3241 CT Middelharnis12.45 uur
Zuid Holland HawksRotterdamNovotel, K.P. van der Mandelelaan 150, 3062 MB Rotterdam13.30 uur
Zuid Holland HawksWaddinxveenStation centrum, Stationsplein 1, 2741NL Waddinxveen14.00 uur
Zuid Holland HawksHoofddorpMcDonald's, Vuursteen 5, 2132 LZ Hoofddorp14.45 uur

Finalisten

Wanneer de finalisten per provincieteam bekend zijn ziet u deze hier!