Uitslagen finale 2017-2018

Winnaars provincieteams:

2: Zeeland Sharks

1: Zuid-Holland Hawks

3: Drenthe Dragons

Bekijk meer uitslagen provincieteams
  1. Brabant Bulls
  2. Groninger Grizzlies
  3. Overijssel All Stars
  4. Gelderland Giants
  5. Limburg Lions
  6. Fryslân Vikings
  7. Flevoland Fighters
  8. Noord-Holland Knights
  9. Utrecht Eagles

Winnaars Bouwen, Wonen & Interieur

1. Calvijn College, Kerkpolder – Krabbendijke
2. Edudelta College – Middelharnis
3. Gomarus College – Groningen
3. Stad en Esch – Meppel

Bekijk meer uitslagen Bouwen, Wonen & Interieur
  1. Commanderij College – Gemert
  2. Vakcollege Noordoostpolder – Emmeloord
  3. Stedelijk Vakcollege – Zutphen
  4. CSG Reggesteyn – Rijssen
  5. Trias VMBO – Krommenie
  6. Dongemond College – Raamsdonksveer

Winnaars Dienstverlening & Producten

  • CSW Toorop – Middelburg
  • Stella Maris College – Valkenburg aan de Geul
  • Pius X College – Almelo
Bekijk meer uitslagen Dienstverlening & Producten
  1. Gomarus College – Groningen
  2. CSG Ulbe van Houten – Sint Annaparochie
  3. Alberdingk Thijm Scholen – Hilversum
  4. Pantarijn – Rhenen
  5. van Maerlant – ‘s-Hertogenbosch
  6. Aeres VMBO – Emmeloord
  7. Edudelta College – Middelharnis
  8. Helicon Opleidingen – Kesteren

Winnaars Economie & Ondernemen

  • ORS Lek en Linge – Geldermalsen
  • Wellantcollege – Boskoop
  • Valuascollege – Venlo
Bekijk meer uitslagen Economie & Ondernemen
  1. Dr. Nassau College – Assen
  2. VeenLanden College – Mijdrecht
  3. Calvijn College – Middelburg
  4. CSG Reggesteyn – Rijssen
  5. G.S.G. ’t Schylger Jouw – Midsland
  6. Clusius College – Castricum
  7. Gomarus College – Groningen
  8. Helicon – ‘s-Hertogenbosch
  9. Vakcollege Noordoostpolder – Emmeloord

Winnaars Groen – Bloemwerk

  • Edudelta College – Middelharnis
  • Aeres VMBO – Velp
  • Melanchthon Business School – Bleiswijk
Bekijk meer uitslagen Groen - Bloemwerk
  1. AOC Oost – Almelo
  2. Clusius College – Castricum
  3. CITAVERDE College – Heerlen
  4. Helicon – ‘s-Hertogenbosch
  5. Terra – Meppel
  6. Dollard College – Winschoten
  7. Aeres VMBO – Emmeloord

Winnaars Groen – Tuinontwerp & -Aanleg

  • Van Lodenstein College – Hoevelaken
  • Aeres VMBO – Emmeloord
  • Calvijn College – Middelburg
Bekijk meer uitslagen Groen - Tuinontwerp & -Aanleg
  1. Helicon – ‘s-Hertogenbosch
  2. Melanchthon Business School – Bleiswijk
  3. AOC Oost – Almelo
  4. Terra – Assen
  5. Wellantcollege – Houten
  6. Dollard College – Winschoten
  7. Clusius College – Castricum
  8. Nordwin College – Leeuwarden

Winnaars Horeca, Bakkerij & Recreatie

  • Edudelta College – Middelharnis
  • Stedelijk Vakcollege – Zutphen
  • Stad en Esch – Meppel
Bekijk meer uitslagen Horeca, Bakkerij & Recreatie
  1. Praktijkschool de Rijzert – ‘s-Hertogenbosch
  2. G.S.G. ’t Schylger Jouw – Midsland
  3. AOC Oost – Almelo
  4. Het Goese Lyceum (team A) – Goes
  5. Aeres VMBO – Emmeloord
  6. Dacapo College – Sittard
  7. Van der Meij College – Alkmaar
  8. Wellantcollege – Houten

Winnaars Media, Vormgeving & Ict

  • Grafisch Lyceum – Rotterdam
  • Calvijn College, Appelstraat – Krabbendijke
  • Blariacumcollege – Venlo
Bekijk meer uitslagen Media, Vormgeving & Ict
  1. Pius X College – Almelo
  2. Sint Lucas – Eindhoven
  3. OSG Singelland – Drachten
  4. Dr. Nassau College – Assen
  5. ORS Lek en Linge – Geldermalsen
  6. Pantarijn – Rhenen

Winnaars Mobiliteit & Transport

  • CSG Reggesteyn – Rijssen
  • Edudelta College – Middelharnis
  • Bossche Vakschool – ‘s-Hertogenbosch
Bekijk meer uitslagen Mobiliteit & Transport
  1. CSV – Veenendaal
  2. Dollard College – Winschoten
  3. Kei College – Heerenveen
  4. De Meerwaarde – Barneveld

Winnaars Produceren, Installeren & Energie

  • Gomarus College – Groningen
  • Varendonck College – Someren
  • CSG Het Streek – Ede
Bekijk meer uitslagen Produceren, Installeren & Energie
  1. Dr. Nassau College – Assen
  2. Gilde Vakcollege Techniek – Gorinchem
  3. Calvijn College – Krabbendijke
  4. OSG Singelland – Drachten
  5. Vakcollege Noordoostpolder – Emmeloord
  6. Jacobus Fruytier – Rijssen
  7. Montessori College Oost – Amsterdam

Winnaars Zorg & Welzijn

  • Fioretti College – Hillegom
  • Calvijn College – Middelburg
  • Vakcollege Noordoostpolder – Emmeloord
Bekijk meer uitslagen Zorg & Welzijn
  1. Stad en Esch – Meppel
  2. Van der Meij College – Alkmaar
  3. Ubbo Emius – Stadskanaal
  4. Bossche Vakschool – ‘s-Hertogenbosch
  5. Linde College – Wolvega
  6. De Meerwaarde – Barneveld
  7. CSG Reggesteyn – Rijssen
  8. Valuascollege – Venlo
  9. Het Element – Amersfoort