Zuid-Holland Hawks

Agenda

donderdag 21 februari 2019

Uitslagen

Hier zie je de uitslagen van het provinciaal kampioenschap in de provincie Zuid-Holland. Alle nummers 1 vormen samen het provincieteam de Zuid-Holland Hawks tijdens de nationale finale.

Bloemwerk
  1. Melanchthon Business School – Bleiswijk
  2. RGO, Schoolstraat – Middelharnis
  3. Lentiz – Maasland
  4. Wellantcollege – Boskoop
  5. Wellantcollege – Klaaswaal
Bouwen, Wonen & Interieur
  1. RGO, Koningin Julianaweg – Middelharnis
  2. RGO, Schoolstraat – Middelharnis
  3. Gilde Vakcollege Techniek – Gorinchem
  4. Johan de Witt Scholengroep, Hooftskade – Den Haag
  5. Johan de Witt Scholengroep, Zusterstraat – Den Haag
Dienstverlening & Producten
  1. RGO, Koningin Julianaweg – Middelharnis
  2. Johan de Witt Scholengroep, Hooftskade – Den Haag
  3. RGO, Schoolstraat – Middelharnis
  4. Griendencollege – Sliedrecht
  5. Comenius College – Capelle aan den IJssel
  6. Maris College, Bohemen – Den Haag
  7. Johan de Witt Scholengroep, Zusterstraat – Den Haag
  8. Unie Noord, Gijsbert Karel van Hogendorp – Rotterdam
Economie & Ondernemen
  1. ISW Hoge Woerd – Naaldwijk
  2. Lentiz – Vlaardingen
  3. Wellantcollege – Boskoop
  4. RGO, Koningin Julianaweg – Middelharnis
  5. Fioretti College – Hillegom
  6. Wartburg College, De Swaef – Rotterdam
  7. CSG Prins Maurits ‚Äď Middelharnis
  8. Maris College, Bohemen – Den Haag
  9. Johan de Witt Scholengroep, Zusterstraat – Den Haag
  10. Unie Noord, Gijsbert Karel van Hogendorp – Rotterdam
Horeca, Bakkerij & Recreatie

De Francois Vatelschool – Den Haag
Melanchthon Berkroden – Berkel en Rodenrijs
RGO, Koningin Julianaweg – Middelharnis
RGO, Schoolstraat – Middelharnis
Wellantcollege – Alphen aan den Rijn
Wellantcollege – Boskoop
Wellantcollege – Klaaswaal
Wellantcollege, Madestein – Den Haag
Wellantcollege, Westvlietweg – Den Haag

Media, Vormgeving & ICT
  1. Griendencollege – Sliedrecht
  2. Grafisch Lyceum – Rotterdam
  3. Unie Noord, Gijsbert Karel van Hogendorp – Rotterdam
  4. De Francois Vatelschool – Den Haag
  5. Johan de Witt Scholengroep, Hooftskade – Den Haag
  6. Johan de Witt Scholengroep, Zusterstraat – Den Haag
Mobiliteit & Transport
  1. Gilde Vakcollege Techniek – Gorinchem
Produceren, Installeren & Energie
  1. Gilde Vakcollege Techniek – Gorinchem
  2. Wartburg College, De Swaef – Rotterdam
  3. RGO, Schoolstraat – Middelharnis
  4. RGO, Koningin Julianaweg – Middelharnis
  5. Roemer Visscher College – Den Haag
  6. Johan de Witt Scholengroep, Hooftskade – Den Haag
Tuinontwerp & -aanleg
  1. Wellantcollege – Alphen aan den Rijn
  2. RGO, Schoolstraat – Middelharnis
  3. Lentiz – Vlaardingen
  4. Wellantcollege – Boskoop
  5. Wellantcollege, Madestein – Den Haag
  6. Melanchthon Business School – Bleiswijk
Zorg & Welzijn
  1. Griendencollege – Sliedrecht
  2. CSG Prins Maurits – Middelharnis
  3. Wartburg College, De Swaef – Rotterdam
  4. Maris College, Bohemen – Den Haag
  5. Fioretti College – Hillegom
  6. Johan de Witt Scholengroep, Zusterstraat – Den Haag
  7. Johan de Witt Scholengroep, Hooftskade – Den Haag
  8. ISW Hoge Woerd – Naaldwijk